توافقنامه عضویت و دریافت خدمات

مقررات دوره های بی معلم (مجازی، خودآموز)

ویرایش آذر 1401

(1) همه ی دانشجویان موظفند پیش از ثبت نام و واریز وجه مفاد این قرارداد را بدقت مطالعه نمایند. واریز هر گونه وجهی به حساب متمرکز وبسایت و یا کیف پول مجازی به منزله پذیرش همه ی مفاد این توافقنامه است. بی دقتی و سهل انگاری در انجام تعهدات دو طرفه ی زیر ، هرگز دلیلی بر عدم رعایت آنها نمیتواند باشد و حقی برای طرف خاطی / بی توجه ایجاد نمیکند.

(2) در مورد دوره های مجازی / آنلاین/ خودآموز به تعهدات ذکر شده مدرس و وبسایت در هر دوره یا محصول دقت کنید و در همان سطح و اندازه انتظار خدمت رسانی داشته باشید. بخصوص در مورد پشتیبانی و کنسلی دقت بیشتری مبذول فرمایید تا ما هم دلگرم به خدمتگزاری باشیم.

(1) دانشجو موظف است قبل از انتخاب دوره، با ویژگی های دوره کاملا آشنا شده و سوالات احتمالی را در جهت شفاف سازی بعمل بیاورد. 

(2) اکانت هر دانشجو فقط و فقط متعلق بخود اوست و اشتراک اکانت غیر قانونی، و غیر اخلاقی است.

(3) دانشجو در حفظ اطلاعات شخصی خود کوشا خواهد بود.

(4) دانشجو از ارسال و یا آپلود موارد مخرب یا خلاف قوانین کشور خود داری میکند و چنانچه از این بابت ادعا یا خسارتی پیش بیاید، شخص دانشجو مسوول میباشد.

(1) دوره ها تماما زیر نظر استاد آقای بهروز (رضا) غفاریان کارشناس ارشد زبانشناسی برگزار میگردد. و پشتیبانی علمی نیز یا توسط خود استاد و یا زیر نظر ایشان ارایه می گردد.

(2) نگهداری بهینه نرم افزاری و سخت افزاری خدمات از سمت سرور به عده ی ماست و اشکالات احتمالی که در حیطه ی وظایف ماست، در اسرع وقت برطرف میکنیم. از طرفی مشکلاتی که خارج از عهده ی ماست، مسولیتی متوجه ما نخواهد بود. تعیین این موضوع بعهده ی مقامات ذیصلاح میباشد.

(3) پیامهای درسی را در بخش نظرات و سوالات درسی در همان صفحه بپرسید و رفع اشکالات احتمالی تا جاییکه در هر دوره تعریف شده در حد عرف و تا 48 ساعت کاری، پاسخ داده خواهد شد و در هر نوبت فقط به یک پیام پاسخ داده میشود.

(1) بخاطر ماهیت دوره های مجازی و غیر حضوری، بعد از خرید و ثبت نام، بهیچ عنوان امکان کنسلی وجود ندارد.

(2) در مواردی که ادامه ارایه ی خدمات تعهد شده در هر دوره برای ما امکان پذیر نباشد، به نسبت باقیمانده ی زمانی آن دوره، مبلغ متناسبی به شخص دانشجو و ظرف 20 روز قابل پرداخت است.

برخی دوره ها دارای امکان پرداخت چند نوبتی هستند. شرایط اختصاصی شامل تعداد پرداخت ها و مبلغ هر یک در توضیحات همان دوره ذکر شده است. لطفا به موارد عمومی زیر نیز دقت بفرمایید:

(1) پرداخت های قسطی امکان کنسل یا استرداد ندارند.

(2) خدمات دوره به تناسب زمان هر دوره و به تدریج مطابق برنامه ی همان دوره ارایه می گردد. امکان ارایه ی زودتر از موعد خدمات وجود ندارد.

(3) موعد پرداخت نوبت اول ابتدای دوره میباشد و نوبت (های) بعدی در دوره (های) 30 روزه لازم به پرداخت است. بعد از هر پرداخت اعتبار آن دوره بطور اتوماتیک تمدید می شود. پس تاخیر در پرداخت های بعدی موجب لغو دوره خواهد بود.

مقررات دوره های با معلم (حضوری / اسکایپی)

ویرایش آذر 1401

(1) همه ی دانشجویان موظفند پیش از ثبت نام و واریز وجه مفاد این قرارداد را بدقت مطالعه نمایند. واریز هر گونه وجهی به حساب استاد و آموزشگاه به منزله پذیرش همه ی مفاد این توافقنامه است. بی دقتی و سهل انگاری در دریافت تعهدات دو طرفه ی زیر ، هرگز دلیلی بر عدم رعایت آنها نمیتواند باشد و حقی برای طرف خاطی / بی توجه ایجاد نمیکند.

(2) کلاس در تعطیلات رسمی تشکیل نمیشود ولی متعهد به جلسه ی جبرانی هستیم.

(3)  تعداد جابجایی و کنسلی مجاز مطابق بسته های خریداری شده (حتی با توافق استاد) محدودیت دارد و تابع قوانین و توافقات اختصاصی هر دوره میباشد.

(1) دانشجو موظف است کلیه ی تکالیف و تمرینهای محوله را به نحو احسن انجام داده و در کلاس نیز حضور فعال داشته باشد. در غیر اینصورت مسوولیت عقب افتادگی از روند کلاس تماما با خود وی خواهد بود.

(2) رکورد (ظبط کردن) گفته های استاد توسط انواع دستگاههای الکترونیکی فقط در جلسات speaking امکان پذیر است و دانشجو به امانت داری و عدم انتشار آن متعهد میباشد، در صورت انتشار فایلهای صوتی به هر صورت و در هر مکان حقیقی و مجازی، دانشجو ملزم به جبران خسارت و پذیرای هر نوع مجازات قانونی میباشد.

(3) جابجایی و لغو تک جلسه در کلاسهای نیمه خصوصی با موافقت همه همکلاسها برای یکبار امکان پذیر است، و در کلاسهای خصوصی / تک نفره مطابق هر بسته ی رزرو شده از یک تا سه نوبت امکان پذیر است . در غیر اینصورت و یا بیش از این تعداد ، معادل ۵۰% آن جلسه و حداقل ۳۰ دقیقه محاسبه میشود.عدم حضور در کلاس خصوصی تک نفره بدون اطلاع قبلی (no show up)و همینطور کنسل یکطرفه کلاسی که برای تعطیلات رسمی توافق شده بوده معادل ۱۰۰% زمان کلاس محاسبه و از دانشجو دریافت میگردد.

(4) تاخیر ورود دانشجو تا ۱۰ دقیقه ، بلا مانع مبیاشد و بیش از آن هیچ تعهدی برای استاد در جهت جبران زمان از دست رفته ایجاد نمیکند و محاسبه مبشود.

در صورت غیبت بیش از ۲ جلسه در هر مهارت و یا عدم انجام تکالیف و همینطور عدم رعایت نظم و انظباط مورد بند ۴ فوق، استاد میتواند از حضور دانشجوی خاطی در جلسات بعدی ممانعت نماید و یا از ادامه ی کلاس به طور کل در هر مقطعی ممانعت کند.

(5) دانشجو موظف است نسبت به پرداخت به موقع شهریه کلاس اقدام کند. شهریه ی هر ماه در ابتدای همان ماه واریز گردد. تاخیر بیش از یک هفته بدون کسب موافقت کتبی استاد سبب اخراج دانشجو خواهد شد. 

(6) در برخی موارد ملزم به اضافه کردن مبلغ مالیات بر ارزش افزوده و همینطور کارمزد انتقال وجه بانکی هستیم، که عینا به حساب سازمان امور مالیاتی کشور منتقل میشود بنابراین در صورت کنسلی، و در هیچ حالتی این مبلغ به دانشجو مسترد نخواهد شد.

(1) کلاس ها زیر نظر و توسط استاد آقای بهروز (رضا) غفاریان کارشناس ارشد زبانشناسی برگزار میگردد.

(2) استاد میتواند در ساعات اضافی بر بند ۱ و ۲ فوق از کمک استادان دیگر در ارایه ی مطلب بهره مند گردد. دانشجو بابت این ساعات اضافی هزینه ی جداگانه پرداخت نمیکند.

(3) استاد موظف است در صورت غیبت و عدم تشکیل کلاس به هر دلیلی ،آن جلسه را در اولین زمان ممکن جبران کند. از طرفی استاد نسبت به جبران جلساتی که هر یک از دانشجویان غیبت یا تاخیر دارند مسوولیتی ندارد.

(4) استاد موظف است محل کلاس را طبق عرف موجود و در ساعات و تاریخهای مورد توافق آماده کند.

(5) استاد بطور قانونی، اخلاقی ،و عرفی موظف است زمان کلاس را به شکل بهینه صرفا برای موارد آموزشی صرف کند.

(6) پیامهای درسی و رفع اشکالات احتمالی – در حد عرف و هر ۲۴ ساعت کاری یکبار پاسخ داده خواهد شد.

(7) برای ارتباط در ساعات غیر کلاسی و در ساعات معمول و مرسوم ، پیام رسان واتس اپ و یا جایگزین آن معرفی میشود و فقط همین واسطه قابل قبول میباشد.

(1) جابجایی زمان هر جلسه بخواست دانشجو امکان پذیر است مشروط بر رعایت سقف مجاز هر بسته ی رزرو کلاس ( مثلا در بسته های 6 ساعته یک نوبت امکان جابجایی مجاز وجود دارد) بیشتر از آن جزو ساعات آموزشی شما محاسبه میشود. در بسته های 8 و 10 ساعته 2 نوبت مجاز به جابجایی است. در بسته های بالاتر به ازای هر 10 جلسه دو نوبت مجاز به جابجایی بدون جریمه هستید.

(2) تاخیر ورود دانشجو تا ۱۰ دقیقه ، بلا مانع مبیاشد و بیش از آن هیچ تعهدی برای استاد در جهت جبران زمان از دست رفته ایجاد نمیکند و محاسبه مبشود.

الف – بسته های زیر 10 ساعت

(1) لغو کامل این بسته ها بهیچ عنوان مجاز نیست. بنابراین در انتخاب بسته ها دقت کنید و چنانچه هنوز مطمئن نیستید، ابتدا یک بسته ی تک ساعته با استاد بگیرید و سپس به خرید بسته های بالاتر اقدام کنید.

(2) در صورت تمایل و یا شرایط حاد (مانند بیماری های خطرناک)، دانشجو میتواند درخواست فریز کردن کلاس را بنماید و مابقی ساعات باقی مانده از هر بسته را به زمان بعد و مورد توافق استاد موکول کند. این زمان جدید در هیچ حالتی از سه ماه بیشتر به تعویق نخواهد افتاد. توافق برای فریز کردن جلسه فقط به شکل مکتوب (ایمیل / برگه ی کاغذ) معتبر است.

ب – بسته های 10 تا 20 ساعتی

(3) در مورد بسته های 12  جلسه ای در صورت درخواست دانشجو امکان لغو کامل بسته و استرداد وجه فقط و فقط برای چهار جلسه ی پایانی وجود دارد، با شرایط زیر:

(3-1) درخواست لغو کامل بسته یک هفته زودتر اطلاع داده شود. در غیر اینصورت کل جلساتِ یک هفته ی بعد محاسبه خواهد شد.

(3-2) جلسات برگزار شده با شرایط  جابجایی و هزینه ی یک بسته پایین تر (یعنی مطابق بسته تک جلسه ایی ) محاسبه می شود. و مابقی که در هیچ حالتی بیش از چهار جلسه نیست، ظرف 20 روز به دانشجو مسترد خواهد شد.

(3-3) در صورت تمایل و یا شرایط حاد (مانند بیماری های خطرناک)، دانشجو میتواند درخواست فریز کردن کلاس را بنماید و مابقی ساعات باقی مانده از هر بسته را به زمان بعد و مورد توافق استاد موکول کند. این زمان جدید در هیچ حالتی از شش ماه بیشتر به تعویق نخواهد افتاد. توافق برای فریز کردن جلسه فقط به شکل مکتوب (ایمیل / برگه ی کاغذ) معتبر است.

پ – بسته های بیست جلسه ای و بالاتر

(4) در مورد بسته های 20  جلسه ای در صورت درخواست دانشجو امکان لغو کامل بسته و استرداد وجه فقط و فقط برای هشت جلسه ی پایانی وجود دارد، با شرایط زیر:

(4-1) درخواست لغو کامل بسته یک هفته زودتر اطلاع داده شود. در غیر اینصورت کل جلساتِ یک هفته ی بعد محاسبه خواهد شد.

(4-2) جلسات برگزار شده با شرایط  جابجایی و هزینه ی یک بسته پایین تر (یعنی مطابق بسته تک جلسه ای) محاسبه می شود. و مابقی که در هیچ حالتی بیش از هشت جلسه نیست، ظرف 20 روز به دانشجو مسترد خواهد شد.

(4-3) در صورت تمایل و یا شرایط حاد (مانند بیماری های خطرناک)، دانشجو میتواند درخواست فریز کردن کلاس را بنماید و مابقی ساعات باقی مانده از هر بسته را به زمان بعد و مورد توافق استاد موکول کند. این زمان جدید در هیچ حالتی از شش ماه بیشتر به تعویق نخواهد افتاد. توافق برای فریز کردن جلسه فقط به شکل مکتوب (ایمیل / برگه ی کاغذ) معتبر است.

پ – بسته های هدیه و کیف پول

(5) در مورد کیف پول، در صورت کنسلی به هر دلیلی ، اعتبار ریالی کیف پول و هدیه ها غیر قابل استرداد است. اعتبار زمانی موجودی کیف پول معادل 6 ماه از آخرین تراکنش میباشد.

(6) در صورت ایجاد فاصله زمانی (بیش از یک هفته)  بین اتمام بسته ی رزروی قبل و خرید بسته ی بعد ، مواردی مانند زمان بندی ، شرایط مالی، و محل برگزاری کلاس مطابق شرایط احتمالی جدید و موجود می باشد.

برخی دوره ها دارای امکان پرداخت چند نوبتی هستند. شرایط اختصاصی شامل تعداد پرداخت ها و مبلغ هر یک در توضیحات همان دوره ذکر شده است. لطفا به موارد عمومی زیر نیز دقت بفرمایید:

(1) پرداخت های قسطی امکان کنسل یا استرداد ندارند.

(2) خدمات دوره به تناسب زمان هر دوره و به تدریج مطابق برنامه ی همان دوره ارایه می گردد. امکان ارایه ی زودتر از موعد خدمات وجود ندارد.

(3) موعد پرداخت نوبت اول ابتدای دوره میباشد و نوبت (های) بعدی در دوره (های) 30 روزه لازم به پرداخت است. بعد از هر پرداخت اعتبار آن دوره بطور اتوماتیک تمدید می شود. پس تاخیر در پرداخت های بعدی موجب لغو دوره خواهد بود.

پیشنهاد / انتقاد / شکایت

تمامی فعالیت های آموزشی، مشاوره ای، و پشتیبانی در این مجموعه مستقیما زبر نظر استاد بهروز غفاریان صورت می گیرد و کیفیت خدمات در بالاترین سطح ضمانت شده است. با این حال چنانچه به عملکرد یکی از همکاران ما، و یا کل مجموعه، اعتراضی دارید و یا پیشنهادی در جهت بهیود خدمات ارایه شده دارید، با کمال میل و دقت به آن گوش می دهیم، و در اسرع وقت نسبت به موارد منطقی و به حق شما عمل خواهیم کرد. لطفا از این فرم استفاده کنید.

فرم ارسال شکایت / انتقاد / پیشنهاد

دانشجویان موفق ما چه می گویند؟